Urządzenie

Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do mezoterapii iniekcyjnej próżniowej – Venustar TM.

Cena: zadzwoń – 787 002 004

Venustar pozwala na podawanie preparatów o wysokiej wiskoelastyczności w kontrolowanych dawkach, usieciowanego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego, botoksu, osocza bogatopłytkowego, witamin, minerałów, itp. To jedyne w Polsce i chyba na świecie, zaawansowane technologicznie urządzenie do iniekcyjnej próżniowej wieloigłowej aplikacji preparatów.

Wymienny jednorazowy filtr dający 100% bezpieczeństwa i higieny dzięki najnowszej technologii to pewne i niezawodne zabiegi. W odróżnieniu od innych urządzeń tego typu, Venustar nie ma ryzyka kontaminacji, a przejrzystość przewodów i filtra daje całkowity podgląd na ewentualne cofnięcie się płynów podczas iniekcji.

Dodatkowo, osłona pomiędzy innowacyjnym multi-igłowym kartridżem a urządzeniem to skuteczna ochrona przed zakażeniami.

W pełni kontrolowana wielkość podawanej dawki preparatu (funkcja Dose) to największa zaleta zabiegu Venustar, która umożliwia zawsze równomierne podanie tej samej dawki co zapobiega formowaniu się nierówności skóry po zabiegu.

Kontrolowana regulacja głębokości iniekcji mikro igieł, regulowana od 0,1 mm do 5,0 mm (interwał co 0,1 mm) umożliwia precyzyjne podawanie do tkanki podskórnej i do skóry właściwej, gdzie znajduje się najwięcej elastyny i kolagenu.

Wieloigłowy próżniowy system zapewnia iniekcję w równych od siebie odległościach, za każdym razem na tą samą, ściśle określoną głębokość, całkowicie eliminując utratę preparatu.

Regulacja szybkości podawania preparatu (funkcja Speed) dzięki czemu możemy podawać nawet gęste preparaty. 

Płynna regulacja szybkości wysuwania i chowania się igieł (funkcja Speed), daje pełny komfort dla pacjenta, redukując dyskomfort zabiegu do minimum.

Możliwość pełnego zatrzymania igieł w skórze (funkcja Hold), pozwala na pełne wchłonięcie się preparatu w miejscu zabiegu, eliminując jego utratę. Funkcja zapobiega różnicom w dozowaniu i utracie wiskoelastyczności preparatu.

Najcieńsze igły o rozmiarze 32G w 9-punktowych multi-igłach gwarantują podanie najmniejszych możliwych do osiągnięcia dawek preparatu.

Opatentowana blokada przepływu zwrotnego preparatu do urządzenia zapobiega cofaniu się płynów podczas iniekcji.

Płynna regulacja poziomu podciśnienia (funkcja Vacuum) przyciąga skórę, powodując aby skóra przywarła równomiernie całą powierzchnią do kartridża, co zapewnia idealnie równomierne podawanie preparatu w każdym miejscu na skórze, dodatkowo niweluje ból i minimalizuje możliwość powstawania siniaków.

Przezroczyste przewody i filtr zapobiegający infekcjom – to rozwiązanie pozwala na całkowitą bezawaryjność urządzenia.

Jeszcze większy ekran (7 cali) z mapą twarzy i sugerowanymi parametrami zabiegów. Dodatkowo, możliwość zapamiętania trzech własnych parametrów do najczęściej stosowanych ustawień zabiegowych.

Jaka jest różnica pomiędzy Venustar Mezoterapia Próżniowa a innymi podobnymi urządzeniami?

Venustar jest nowszej generacji, jest precyzyjniejszy, posiadając innowacje, jest najbardziej  dopracowanym urządzeniem na rynku w swojej klasie. 

  1. Przezroczyste przewody i filtr zapobiegający infekcjom, który nie ma kontaktu z urządzeniem. Transparentność przewodów i filtra dają niemal całkowitą bezawaryjność urządzenia. W większości urządzeń innych producentów, przewody są schowane i nie widać płynów, które dostały się do pompy urządzenia, które to płyny po wyschnięciu powodują zapchanie przewodów lub awarię pompy. 
  2. Bardziej precyzyjna, płynna regulacja podciśnienia (funkcja Vacuum), posiadająca sześć poziomów podciśnienia. Możliwość całkowitego wyłączenia podciśnienia, przydatna w zabiegach w trychologii.
  3. Możliwość zatrzymania igieł w skórze (funkcja Hold).
  4. Regulacja szybkości podawania preparatu (funkcja Speed) – czego nie posiada żadne urządzenie na rynku – dzięki czemu możemy podawać nawet gęste preparaty. Ważnym czynnikiem jest możliwość wyregulowania prędkości podawania tak, żeby jak najmniej bolało pacjenta, co jest absolutnym komfortem.
  5. Bardziej precyzyjna regulacja poziomów głębokości, co 0,1mm (jedna dziesiąta milimetra), aż do głębokości 5,0mm.
  6. Venustar ma znacznie większy wyświetlacz.
  7. Grafika w postaci mapy twarzy (funkcja Twarz, programy: Czoło, Policzki, Okolice brody, Szyja) z sugerowanymi parametrami na każdą część twarzy i szyi, oraz możliwość zapisania w pamięci własnych ustawień parametrów.